Letiště Vídeň

Letiště Vídeň

Linkový autobus na letiště Vídeň ZDARMA nebo parkování ZDARMA

Informace o letišti

Mezinárodní letiště Vídeň - Vienna International Airport - je svou polohou jen 18 km jihovýchodně od Vídně vynikajícím odletovým místem pro cestující z České republiky, především z regionu Morava a také pro všechny ze Slovenska.

Budova letiště se dvěma terminály je navržena s velice jednoduchou orientací a dostupností, přízemí je určeno pro přílety, první poschodí pro odlety a přístup k transferům z letiště. Pro pohodlí cestujících je k dispozici 9 VIP salonků. V těsné blízkosti letiště se nacházejí dva hotely a Business centrum. Na letiště Vídeň mohou přistávat všechny typy letounů bez omezení.

Informace v češtině najdete na webu vídeňského letiště zde.

Poloha letiště

GPS souřadnice:
48°07'11.86"N, 16°33'38.64"E


Zvětšit mapu

AUTOBUS

Student Agency Vám zajistí dopravu na letiště a zpět luxusním Žlutým autobusem ZDARMA

Odlétáte-li na svoji dovolenou z letiště Vídeň, nabízíme Vám dopravu na toto letiště i zpět pravidelnou linkou luxusními Žlutými autobusy RegioJet. Doprava na letiště tímto linkovým spojem je v případě, že si svůj zájezd zakoupíte u Student Agency ZDARMA. Jízdenku a všechny důležité informace Vám předáme před odjezdem, sami si nemusíte nic zařizovat, pouze nás informovat o Vašem záměru linkový spoj RegioJet využít.
Jízdenky na autobusy RegioJet rezervujeme s ohledem na čas odletu / příletu z dovolené. V případě, že budete cestovat autobusem RegioJet z Prahy, v některých případech může být zarezervován spoj s přestupem v centru Vídně. 

Žluté autobusy RegioJet jezdí do Vídně pravidelně několikrát denně!

Jízdní řád pravidelné linky Praha - Brno - Vídeň 


Podmínky

1. Služba "Bus na letiště zdarma" se vztahuje na vybrané zájezdy označené ikonou "bus zdarma".
    Vybranými zájezdy se rozumí zájezdy s leteckou dopravou v délce trvání 7 a více dní, kdy cena za osobu je minimálně 14.000,-- Kč, při minimálním obsazení dvěma osobami.
2. Služba "Bus na letiště zdarma" se nevztahuje na cestující skupiny - 4 a více osob a individuální cestující.
   V případě, že cestujete ve skupině 4 a více osob či naopak sami, rádi Vám zkalkulujeme nejvýhodnější variantu cestování na letiště.
3. Služba "Bus na letiště zdarma" není poskytována k zájezdům s odletem / návratem od 14. 12. 2016 do 11. 1. 2017 včetně.
4. Upozorňujeme, že počet míst zdarma v jednotlivých spojích je omezen a prodejce ověří dostupnost této služby při rezervaci vašeho zájezdu.
5. Nástupním místem je Praha. Rádi Vám však zajistíme přípojové spoje z Brna, Ostravy apod.
za úhradu.

Podrobné přepravní podmínky pro autobusovou dopravu naleznete zde

PARKOVÁNÍ

Student Agency Vám zajistí parkování na letišti ve Vídni ZDARMA

Přemýšlíte, jak se na letiště ve Vídni pohodlně dopravit, kde zaparkovat a co Vás to bude stát? Pokud si svůj zájezd zakoupíte u nás, pak Vám k vybraným zájezdům poskytneme parkovací kartu ZDARMA.

Jak nejlépe svým vozem dojet na letiště Vídeň si můžete naplánovat pomocí nástroje plánovač tras.
Ty nejdůležitější trasy jsme pro vás již připravili my.

Naplánovaná trasa Brno - letiště Vídeň

190 km

1 hodina, 51 minut

Naplánovaná trasa Praha - letiště Vídeň

392 km

3 hodiny, 39 minut

Naplánovaná trasa Plzeň - letiště Vídeň

480 km

4 hodiny, 30 minut

Naplánovaná trasa Ostrava - letiště Vídeň

363 km

3 hodin, 52 minut

Naplánovaná trasa Bratislava - letiště Vídeň

64,9 km

43 minut

V případě, že se rozhodnete pro cestu po dálnici, je třeba si zakoupit rakouskou dálniční známku. Zakoupíte ji přímo na rakouských hranicích, u benzínových pump, v některých případech i benzínových pump na české straně hranice.
Pro případ cesty přes Slovensko pak slovenskou dálniční známku můžete koupit na obvyklých místech, a to v okolí hraničních přechodů, opět na benzínových pumpách, na poštách a dalších místech označených nálepkou se symbolem prodeje.

Podmínky poskytnutí služby Parkování zdarma:

1. Služba "Parkování u letiště zdarma" se vztahuje na vybrané zájezdy označené ikonou "parkování zdarma".
    Vybranými zájezdy se rozumí zájezdy s leteckou dopravou v délce trvání 7 a více dní (maximálně však 22 dní), kdy cena za osobu je minimálně 14.000,-- Kč a cestují-li minimálně 2 osoby.

2. Služba "Parkování u letiště zdarma" se vztahuje vždy na 1 vozidlo, přičemž platí, že 1 Smlouva o zájezdu = parkování pro 1 vozidlo zdarma.

   
3. Služba "Parkování u letiště zdarma" není poskytována k zájezdům s odletem do tří pracovních dnů od doby nákupu včetně, vzhledem k tomu, že službu není možné v daném časovém intervalu zajistit.

4. Parkování zdarma Vám umožňuje parkovací karta poskytnutá k zakoupenému zájezdu. Upozorňujeme, že poskytnutá karta se vztahuje výhradně k parkovišti "Mazur", přičemž výše slevy z parkovného se řídí cenou parkovného v době koupě zájezdu.. Informace k parkování Vám předáme společně s pokyny k Vašemu zájezdu. Poznámka:  Student Agency nemůže zaručit dostupnost volných parkovacích míst daného letiště v době příjezdu klienta na letiště.
 

 

Doprava na letiště ZDARMA

Zajistíme vám k vybraným zájezdům dopravu na letiště autobusy RegioJet ZDARMA

Parkování na letišti ZDARMA

K vybraným zájezdům získáte parkování na letišti ZDARMA nebo za zvýhodněnou cenu

Ani o korunu navíc

Zde nakupujete za stejné ceny i se stejnými výhodami jako v CK