Kariéra

Kariéra

Volné pracovní pozice:

  • Brno - Prodejce/kyně zájezdů a cestovních služeb (2109)

  • Brno - Pracovník zákaznického servisu odd. zájezdů (2112)

Brno - Prodejce/kyně zájezdů a cestovních služeb (2109)

Jaká bude Vaše náplň práce:

  •     rezervace a prodej zájezdů českých a německých cestovních kanceláří
  •     prodej eurovíkendů, okružních plaveb, ubytování, pronájem automobilů a souvisejících služeb
  •     příprava cestovních balíčků (kombinace letenek, ubytování a fakultativních služeb)
  •     běžná administrativa (práce s firemní databází, zasílání cestovních pokynů, evidence)

Pro zařazení do výběrového řízení je podmínkou:

  •     zkušenost a praxe v CK/CA

Očekáváme od Vás:

  •     výborné komunikační a prodejní dovednosti
  •     proaktivitu a tah na branku
  •     orientaci na zákazníka
  •     schopnost zjistit a reagovat na klientovy potřeby
  •     odolnost vůči stresu a schopnost soustředit se na více činností současně
  •     dorozumět se anglicky nebo německy (komunikativní úroveň)

Co Vám nabízíme:

  •     zajímavou a různorodou práci pod zavedenou značkou
  •     1-2 týdenní zaškolení
  •     pracovní dobu PO až PÁ 9-18
  •     dostatečný přísun klientely
  •     motivační složku mzdy ve formě provizí
  •     systém benefitů (stravenky, kafetérie, výuka jazyků, slevy na produkty společnosti apod.)
  •     místo výkonu práce v centru Brna

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj životopis s průvodním dopisem prostřednictvím odkazu „Odpovědět na tuto pozici“ . Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost STUDENT AGENCY k.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: náměstí Svobody 86/17, 60200 Brno - Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu:  Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru: Na dobu určitou

Mzda: 18000-30000 Kč/měsíc

Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)

Brno - Pracovník zákaznického servisu odd. zájezdů (2112)

Jak obsáhlá bude náplň práce?

  • komplexní zpracovávání agendy reklamačních řízení (příjem, řešení, vyřizování reklamací)
  • spolupráce s obchodními partnery při řešení reklamací (CK, třetí strany), komunikace s klienty
  • zapracovávání legislativních změn do procesování agendy reklamací
  • pravidelná kontrola aktuálnosti VOP CK a certifikátů pojištění proti úpadku
  • další administrativa oddělení

Co se od Vás očekává?

  • výborné vyjadřovací schopnosti slovem i písmem
  • pečlivost, systematičnost, analytické myšlení
  • zvládání problematických situací; dodržování termínů
  • znalost německého jazyka výhodou
  • znalost problematiky prodeje zájezdů výhodou
  • znalost/zkušenost s agendou reklamací výhodou

Co Vám za to nabídneme?

  • zajímavou a velmi odpovědnou práci
  • příležitost k seberealizaci a profesnímu růstu – odpovídající mzdové ohodnocení

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj životopis s průvodním dopisem prostřednictvím odkazu „Odpovědět na tuto pozici“. Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost STUDENT AGENCY k.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Místo pracoviště: Lidická 965/31, 60200 Brno - Veveří, Česká republika

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Mzda: 20000-20000 Kč / měsíc

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)

Zadavatel: STUDENT AGENCY k.s.
Kontakt:

STUDENT AGENCY k.s.
Zuzana Sýkorová
náměstí Svobody 86/17
602 00  Brno
Česká republika

Doprava na letiště ZDARMA

Zajistíme vám k vybraným zájezdům dopravu na letiště autobusy RegioJet ZDARMA

Parkování na letišti ZDARMA

K vybraným zájezdům získáte parkování na letišti ZDARMA nebo za zvýhodněnou cenu

Ani o korunu navíc

Zde nakupujete za stejné ceny i se stejnými výhodami jako v CK